Kaymakam Furkan ÇAKIR İlçemize bağlı Taşlımüsellim, Ömeroba, Çallıdere, Uzunbayır ve Büyünlü köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Ömeroba Köyünde yapılan incelemelerde Köy konağının çatısının yenilendiği, tuvaletlerinin yapıldığı, iç-dış boyasının tamamlandığı ayrıca köy camisinin minaresinin ve dış cephesinin boyandığı, köy tuvaletlerinin yenilendiği görüldü.
 
Çallıdere köyü mezarlığının çevre düzenlemesinin yapıldığı, İl Özel İdare tarafından gönderilen parke taşlarının döşendiği yer yerinde görülerek yeni yapılan camide incelemelerde bulunuldu.
 
Büyünlü köyüne yeni yapılan düğün salonu ve ona ek olarak yapılacak gelin odası, tuvaletler ve ikram odasında incelemelerde bulunan Kaymakam ÇAKIR İl Özel İdaresi tarafından gönderilen parke taşlarının döşeneceği yerleri kontrol etti.
 
Taşlımüsellim köyüne İl Özel İdaresi tarafından gönderilen parke taşlarının döşenme aşamasında olduğu belirlenerek düğün salonun etrafının kapatılması çalışmaları incelendi. Köy camisinin çatısının onarılacağı ve çevre düzenlemesinin yapılacağı belirtildi. Köydeki kanalizasyon sorununu yerinde inceleyen Kaymakam ÇAKIR sorunların giderilmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları vereceğini söyledi.
 
Uzunbayır köyü camisin iç ve dış boyasının bittiği anlaşılarak bakım ve onarımı yapılan tuvaletler yerinde incelendi. Köy konağına kalebodur döşenmesi talimatını veren Kaymakam ÇAKIR köy konağının iç cephe boyasının da yapılması gerektiğini belirtti.